World of Ellemenion
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Jak vytvořit postavu

Goto down 
AutorZpráva
Garrus Sar'Maerlen
Polobůh
Polobůh
avatar

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 14. 02. 10
Location : Praha

PříspěvekPředmět: Jak vytvořit postavu   Sun Feb 14, 2010 9:11 pm

Jméno: Základem je jméno postavy.
Rasa: Vypsané zde:
Věk: To je doufám jasné.

Biografie: Kratší příběh o postavě, např. o tom kde se narodila a kde je na začátku jejího dobrodružství.

Charakteristika: Popis postavy, tzn. její vlastnosti (sarkastický; arogantní...) a její vzhled (nosí na sobé dlouhý, hnědý kabát...).

Povolání:
Toto může být téměř cokoliv - jak civilní povolání jako koželuh, obchodník nebo třeba kovář, tak samozřejmě třeba válečník nebo mág.

Atributy: Na rozdání do atributů má každý hráč 15 bodů (pozn. můžete jít do mínusu a to nejvýše mínus 5). Zadávejte je do následujících atributů:

Síla: Ovlivňuje, kolik poškození rozdáte soupeři - je důležitá především pro postavy, co potřebují unést těžké věci a co bojují na blízko. Velmi se hodí i pro povolání jako je kovář nebo bojovník.
Odolnost: Ovlivňuje, kolik ran vydržíte v souboji, jak se umíte bránit nebo jak dlouho vydržíte nespat, nejíst apod. - je důležitá především pro postavy, co bojují na blízko a které jsou samotářské. Je využitelná pro povolání jako je nomád, obchodník nebo žebrák.
Obratnost: Ovlivňuje vaší schopnost střílet/házet na dálku, jak dobře umíte uskakovat útokům nepřítele a jak velkého množství věcí si dokážete všimnout. Je velice důležitý pro bytosti žijící v lesích a bojující na dálku, např. pro hraničáře. Je dobrá pro povolání typu herbalista nebo alchymista.
Inteligence: Ovlivňuje vaši schopnost logicky uvažovat; přímo ovlivňuje sílu kouzel, jejich rozsah a účinnost. Pokud máte vysokou inteligenci, máte také vyšší vliv na NPC postavy.
Moudrost: Ovlivňuje, jak velké množství kouzel si můžete zapamatovat, vaši schopnost vnímání světa a jak dobře můžete využívat vaši inteligenci - znovu má vliv na NPC postavy.
Charisma: Ovlivňuje, jak dobře budete působit na ostatní hráče - čím vyšší charisma, tím lepší máte ceny u obchodníku a NPC postavy vám toho řeknou více.

Víra: V kterého boha věříte, zezačátku můžete věřit jen v jednoho boha.

Přesvědčení: Zde vám dávám na výběr celkové z devíti přesvědčení, co si pod nimi představit... to už je na vás:

Zákonné dobro
Neutrální dobro
Chaotické dobro

Zákonný neutrál
Pravý neutrál
Chaotický neutrál

Zákonné zlo
Neutrální zlo
Chaotické zlo

Základní vybavení:
Vyberte si své základni vybavení, ale prosím, nic přehnaného - pokud si někdo dá ohnivý meč s útokem 100, tak ruším libovolný výběr vybavení.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://ellemenion.forumczech.com
 
Jak vytvořit postavu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: FAQ :: Vaše postavy-
Přejdi na: